| nexux a întrebat:

Am si eu un android 2.2.pot sa il actualizez sa ajunga la 4.1 sau ceva de genu? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| madastar18 a răspuns:

Da poti sa-l actualizezi dar iti trebuie cablu USB si programul care este compatibil cu tel si ii faci actualizarea.
De ex eu fol Nokia pc suite si cu ala ii fac actualizarea.
Funda?

| nexux explică (pentru madastar18):

Si la un LG p350 ce program iar trebui? ca am cablu usb funda daca imi zici vreun program pentru LG 350

| madastar18 a răspuns (pentru nexux):

Conecteaza cablul USB la LG si vezi prima optiune, cauta acea optiune, la mine la Nokia sunt 3, la tine s-ar putea sa fie tot 3, vezi prima optiune si cauta pe net programul.
Daca nu merge cu asta http://lg-pc-suite.en.softonic.com/ mai da-mi pm poate te mai ajut.
Si inca ceva frumos telefon(destept).