| Bogdan2122 a întrebat:

Am si eu un Nokia 6303. Cand incerc sa trimit melodii prin bluetooth de pe alt telefon pe al meu nu ma lasa deoarece am memoria telefonului plina. Intrebarea este cum pot sa setez sa se salveze fisierele direct pe card fiindca am cautat si nu am gasit.
Dau funda celui care imi da raspuns concret!

1 răspuns:
| aninominatus a răspuns:

Nu se poate! Trebuie sa salvezi melodia in un laptop apoi bagi cardul in el si pui melodiile pe el apoi il bagi inapoi in telefon sau bagi cardul in telefonul pe care ai melodiile le copii pe card si il bagi iarasi in telefonul tau.
Sper ca te-am ajutat! Funda?