| ElenaDiana2000 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Note 4 si am actualizat software-ul si acum nu imi mai merge aplicatia Facebook. Am dezinstalat-o si instalat-o de 4 ori si am si oprit si repornit telefonul. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa dai o resetare la setarile din fabrica. Posibil sa fie de la acea actualizare. Dar poti incerca dupa reset daca merge facebook dai update software iar si daca tot nu merge inseamna ca e de la update. Sunt si update-uri cu bug-uri. Astepti o noua versiune daca mai intampini problema. Bafta.