| Dinu_Cristian_1994 a întrebat:

Am si eu un Sony ericsoon xperia x8 si cand il aprind apare Sony ericsoon si ramane asa...cum sa il fac sa mearga la fel ca inainte? va rog frumos sa ma ajutati daca stiti...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La reparat.

| sltlp a răspuns:

Sa nu raspunzi laughing

| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu trebuiedus la reparat. Incearca pasii de aici cand este stins:
1. Volume Up + Power
2. Volume Down + Home + Power
3. Home + Power
Prima oara incearca varianta 1, iar daca merge va trebui sa lucrezi din butoanele de volum. Ai aici tutorial si alte combinatii de butoane: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone Funda?