| Ady21 a întrebat:

Am si eu un telefon Cosmote Move, si am o problema cu el. Imi apare acel mesaj in bara de notificari: Memoria telefonului este aproape plina. nu mai pot sa intru pe facebook dupa telefon si nu mai primesc nici mesaje din cauza asta! Nu am aplicatii instalate in telefon si nici mesaje. Cum pot rezolva aceasta problema sa am spatiu?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Deodata ce iti apare, inseamna ca ai aplicatii nefolositoare. Intra bine si cauta si dezinstaleaza, apoi totul va fi perfect.

| Ady21 explică (pentru Florenta16):

Da, trebuia dezinstalate eu ii dadeam doar "Sterge date" Acum mi-am dat seama. Mersi

| Florenta16 a răspuns (pentru Ady21):

Nu ai pentru ce.