| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Am si eu un telefon LG Optimus l7 si plec in vacanta cat de curand si vrea si eu o aplicatie pentru android de GPS care sa nu necesite conectare la internet ci doar sa utilizeze GPS telefonului.
Sistemul de operare pe telefon este Cyanogen Mod 10 si ruleaza ca android 4.1.2!

Răspuns Câştigător
| IloveDamon a răspuns:

Poti folosi Google Maps, daca descarci mapa unde este ruta, dar nu recomand si daca vrei ceva calumea iti recomand NAVIGON Europe, insa e foarte scump, dar il poti lua de pe un site.
Bafta si vacanta placuta!

| Bucur_Emil_1997 explică (pentru IloveDamon):

Navigon europe pot sa il iau si dupa blackmart alpha dar mi-a facut fente! E o aplicatie foarte buna sti tu vreun site de unde il pot lua?

| IloveDamon a răspuns (pentru Bucur_Emil_1997):

Scuza-ma ca raspund atat de tarziu, dar nu am mai intrat pe TPU, un site bun ar fi APKMANIA.CO, ti-l recomand, si daca nu functioneaza sa iei ceva de pe telefon, incearca cu browserul Puffin.