| povaci a întrebat:

Am si eu un telefon Nokia lumia 820 si am incercat sa descarc un joc si mia cerut sa configurez familia si am intrat pe windos phone miam facut un cont de adult si unu de copil si tot na mers va rog ajutatima

1 răspuns:
| M03 a răspuns:

Buna.Si eu detin acest model de telefon si tot de aceasta problema am dat si eu.Prima data eu facusem contul cu anul meu de nastere(1997).Cand am observat ca-mi apare familia am trecut un sub 1997 si a mers.Succes!