| Alexutzuuuuu a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Galaxy Y (young) si am pus un model nou ca mod de deblocare si nu l-am stiut de 30 de ori si imi cere Gmail si eu nu am ce sa fac sa il deblochez sa intru inapoi pe el

Dau

1 răspuns:
| anonimusmaximus a răspuns:

I s-a intamplat unui prieten acelasi lucru. Trebuie sa iti reinstalezi soft-ul pe el. Nu te panica, se poate rezolva. Cauta pe google: "Samsung Galaxy Y factory reset". Ai grija sa alegi o versiune compatibila cu modelul.