| Mikiiiiiii a întrebat:

Am skype-ul pe telefon si cand intru in conferinte incepe sa bazaie. Eu nu aud acel bazait dar in schimb oamenii din conferinta da. Nu mereu mi se intampla asta doar asa cand are el chef.Intrebare: Ce pot sa fac in privinta asta deja ma enerveaza. -.-"

2 răspunsuri:
| cataman30 a răspuns:

Bazaitul poate fi cauzat de lipsa de semnal bun la internet, cu cat semnalul e mai bun te vei auzi mai clar si mai bine, cu cat este mei slab, te vei auzi mai rau si mai neclar. Asta este unul din motivele inventarii retelei 4g happy.

| Mikiiiiiii explică (pentru cataman30):

Mereu am semnal bun la internet, si eu m-am gandit la aceasta posibilitate dar nu, nu este de la net.