| Ghost13 a întrebat:

Am sters din cardul de memorie al telefonului folderele unde se salvau videoclipuri si poze, cum le bag inapoi?

2 răspunsuri:
| georgetzop a răspuns:

Daca vrei sa bagi pozele si videoclipurile care le-ai sters nu ai cum, daca vrei doar folderele nu e nicio problema ca se creeaza automat. Funda?

| ZE12 a răspuns:

O sa se bage automat facand o poza sau un video.
Eventual intri din pc cu cablu usb
pe cardul de memorie si dai acolo new-folder ii dai nume si bagi in el muzica de pe pc sau video ce vrei tu si poti face x1057249-5 de video, dar cu pozele se va crea automat cand faci o poza
FUNDA?