| Avocado7 a întrebat:

Am sters din greseala pozele din telefon.Pot sa le recuperez daca nu am nici o aplicatie gen "recycle bin" instalata? Telefonul e Samsung galaxy s4 mini

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pozele le ai pe card sau in telefon?

| gelu1970 a răspuns:

Da. Nu mai scrie info in telefon. Instaleaza wondershare dr fone pentru android si le recuperezi.

| danutzu96 a răspuns:

Se pot recupera cu un program specializat daca calculatorul are acces la acea memorie.

| itextrat a răspuns:

Daca le ai pe card, conecteaza-l la calculator; apoi instaleaza Recuva pe calculator si cauta fisierele sterse de pe card. In cazul in care nu te descurci cu Recuva, citeste aici 7tutorials.com/how-recover-accidentally-deleted-files