| Andreea12344555 a întrebat:

Am sun Samsung Galaxy S3 Mini, este nou, are doar o saptaman. Ieri imi arata la antivirus ca folosesc 87 % din memorie, desi eu aveam doar 4-5 aplicatii instalate. Cardul este de 2 GB, si mergea ff greu. Nu a mers asa de la inceput, ci doar de cateva zile a inceput. Astazi i-am dat o resetare si am instalat aceleasi aplicati, am cam 7 aplicatii si imi arata 63 %, merge mai usor acum. Ce sa fac sa ma duc cu el la garantie? Sau sa pun un alt card de memorie. De la ce ar putea fi? O prietena are acelasi telefon si fff multe aplicatii si tot ii arata mai putin decat mie. Help me, va rog sad

1 răspuns:
| ionutzxz a răspuns:

Unu e 8 e bunicel! Ia-ti aplicatia Clean Master si fă-i un clean junk!