| Saizu_Cosmin_1991 a întrebat:

Am sunat la 300 si ce trebuie sa aleg mai departe pentru a inchide un abonament la Orange?

Răspuns Câştigător
| AlexuuM a răspuns:

Abonamentele Orange Me sunt disponibile atât pentru clienții persoane fizice care încheie un contract pe 1 sau 2 ani, cât și pentru clienții existenți, în condiții speciale, în funcție de valoarea abonamentului actual, valoarea medie a facturii lunare sau perioada ramasă din durata contractuală.

Dacă ești deja client Orange, poți afla detalii despre condițiile ofertei prin apel gratuit de pe numărul tău Orange la 300, Serviciul Clienți, sau în orice magazin Orange. În perioada minimă contractuală abonamentul ales nu poate fi înlocuit cu un altul de o valoare mai mică. *FUNDA?*

1 răspuns: