| Varlan_Ciprian_1946 a întrebat:

Am tastat gresit codul de pe cartela de reancarcare Orange, dupa care am incercat de mai multe ori sa incarc tel. cu acelasi cod. acum nu ma lasa sa mai incarc deloc. cum fac sa incarc tel. cu acelasi cod, sa nu pied cartela.precizez ca am razuit mai tare unde este codul si nu se cunoasc bine doua numere.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te duci la ei, la reprezentanta.te rezolva.asa am patit si eu.

| onix33 a răspuns:

De ce te complici cu coduri cand exista o multime de site-uri de unde iti poti reincarca online direct...eu imi reincarc in fiecare luna cartela de pe http://www.re-incarcare.ro/ si nu am avut nicio problema/