| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon cu Android si imi da eroare ca am 6 virusi.
Am 3 antivirusuri si niciunul nu imi detecteaza nici un virus? Ce as putea face? Mentionez ca am mai descarcat aplicatii de pe Google Play.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dă-i o resetare din fabrică și bagă-ți doar un singur antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BadAngel cred ca nu este pacaleala pentru ca se incalzeste repede si se si descarca la fel.

| BadAngel3 a răspuns:

Poate sa te pacaleasca sa instalezi nu stiu ce aplicatii doar ca sa iti umpli telefonul de virusi, chiar daca nu ai unul. Nu accesa toate rahaturile.