| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon cu android si nu-mi mai merge magazin play. Mi se descarca aplicatia dorita pana la 90 si ceva dupa care se opreste. Asa face indiferent de ce vreau sa descarc. Aveti idee ce are, si cum sa-l fac sa mearga? FUNDA + VOTURI

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica memoria interna. A telefonului.

| MTSimo a răspuns (pentru darrio2007):

Am memorie de 16GB libera si am si memorie RAM

| darrio2007 a răspuns (pentru MTSimo):

Ai probleme la softul telefonului.Fa-i o resetare.Dar pierzi tot ce ai instalat+actualizarile aplicatiilor.

| iAMVi a răspuns:

Iti da vreun mesaj, sau se inchide fara sa spuna nimic?

| MTSimo a răspuns (pentru iAMVi):

Nu imi spune nimic, pur si simplu se opreste la90 si ceva si pot sa astept si 3 zile ca degeaba, nu se mai incarca deloc de acolo