| salmankhan a întrebat:

Am telefon LG GD330, in memoria telefonului am niste fisiere pe care nu le pot sterge si fisierele acelea imi ocupa loc, nu mai pot sa fac poze sau sa filmez. cum scap de acele fisiere?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Explica-mi care sunt acele fisiere, de ce tip sunt.
Poti sa cumperi un card MicroSD, telefonul suporta pana la 8 GB.

| KeR0s3n a răspuns:

Dai la setari, apoi la restabilire default. si iti sterge tot din telefon, de pe card nu. pentru card dai formatare.

| geoluk a răspuns:

o resetare de tel...

| PickMe a răspuns:

Alea sunt fisierele temporare, stiu cum e, asa patesc si eu pe Lumia! Te duci in setări dai la verificare stocare, la detalii dai mai in jos si gasesti fisierele temporare si dai stergeti. S-ar putea sa dureze ceva, si o sa vezi ca nu le sterge din prima xD