| Ion593 a întrebat:

Am telefon Samsung galaxy S3 neo si cand apas pe butonul ACASA, sa sterg aplicatiile recente, imi apare o fereastra PROCESUL COM.ANDROID.SYSTEMUI S-A OPRIT, iar apoi se inchide telefonul.Ce pot face?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setari la toate aplicatiile, cauta proces UI sau cam asa ceva si apasa pe oprire. La mine a functionat.

| Mejdej a răspuns:

Dai o resetare din fabrica. Trebuie sa isi revina

| ksmcosmina a răspuns:

Trebuie sa-i dai resetare din fabrica la telefon, deoarece ar putea fi prea incarcat si de asta iti apare asa.

| Georgian_Pavel_1997 a răspuns (pentru ksmcosmina):

Am incercat si tot nu merge nu vrea ce sa fac l.am si resetat

| Daniel_Gheorghe_1984 a răspuns:

Salut,problema o rezolvi usor, stergi updatul la Google.inc dupa market.Noul update creaza aceasta problema

| Vali_Jianu_1991 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=BWWkWaXo_G0
Am avut aceeasi problema, video de mai sus o sa va ajute