| epicquestion a întrebat:

Am telefon un telefon Utok 401 iar cand folosesc usb-ul pentru a-l conecta la pc, nu imi recunoaste telefonul sau imi da o eroare, deci imi poate spune cineva un program de unde sa pot si eu descarca muzica? pentru marca utok...

1 răspuns:
| Anotherusername a răspuns:

Pentru problema ta cu conectarea la pc.Du-te in meniul Conectare la Pc care se afla in bara de stare si alege Instalati driverul si asteapta sa apara ceva pe pc sau du-te in my computer si o sa vezi ceva acolo setup sau ceva de genul iar dupa ce instalezi driverul alege Dispozitive Media (MTP) si intra in my computer pentru a "rasfoi" telefonul si pentru a copia muzica pe el sau alte fisiere.