| sorin2407 a întrebat:

Am telefonul Allview A5 Smiley si am activat extraoptiunea cu 500 de MB trafic de date. Insa Netul tot nu merge. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| DanielaFD a răspuns:

In cazul in care ai cartela de COSMOTE. Daca nu poti face asemanator, dar iti apare acolo la MOD Retea VODAFONE, ORANGE, COSMOTE (depinde cartela) Intrii la Setari -> Mod Retea -> Cartela Cosmote ( sau doar COSMOTE. Acum mai nou este TELEKOM ). Nu stiu daca sunt la fel setarile, dar sper sa te descurci :p Poate e asemanator. big grin Bafta! :*

| deutza96 a răspuns:

Poate nu ai setarile facute. Pe ce retea esti?

| sorin2407 explică (pentru deutza96):

Cosmote (Telekom)