| anonim_4396 a întrebat:

Am telefonul Huawei G510 si se incalzeste tare la spate. Este vreo problema? Ce pot face sa nu se mai incalzeasca?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Radu_1979_8LwK a răspuns:

Bateria, e dusa. Cumpara alta. Are toate simptomele sa o consideram vai de capu ei.
Am avut un Motorola care s-a descarcat peste noapte si un Nokia care din cand in cand se consuma bateria cam repede. Toate aceste probleme au fost de la baterie si cam asta ai tu.

1 răspuns:
| TaviComplicat a răspuns:

Sa nu-l mai folosesti intens laughing.
Este pur si simplu normal.
Trebuie sa notezi faptul ca autonomia bateriei se poate micsora daca este supusa unei temperaturi mari.