| alalal a întrebat:

Am trimis 8 mesaje mai lunigi pe Facebook messenger in aceeasi zi iar dupa o zi inca apare doar cercul alb cu bifa albastra, dureaza mai mult pana ajunge la destinatar, pentru ca am trimis atatea mesaje intr-o singura zi?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu are legatura. Persoana aceea e posibil sa aiba netul dezactivat sau sa n-ai tu semnal bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are importanta numarul caracterelor. Ele nu au ajuns din alte motive, probabil persoana respectiva nu a folosit aplicatia ori e dezinstalata.