| Mllaf a întrebat:

Am trimis mesaj la bongo azi si mi-a trimis un mesaj inapoi prin care nici macar nu mi-a raspuns la intrebare si eu m-am oprit din a i raspunde. apoi peste putin timp mi-a trimis alt mesaj, luandu mi bani pe el. daca trimit STOP o sa mi ia bani pe mesaj?

Răspuns Câştigător
| Ionut123987 a răspuns:

Bongo e o minciuna. Nu știu cine își bate joc de oameni în halul asta, dar părerea mea e ca trebuie oprit. E o bătaie de joc.

1 răspuns:
| king5151 a răspuns:

Daca nu ii mai pui nicio intrebare nu iti mai ia niciun ban.