| okokokokokok a întrebat:

Am uitat parola la telefon ( medion life p4130 ). Inca nu mi-am epuizat incercarile, asa ca inca o mai pot introduce.
Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Prietena mea era in aceeasi situatie.Ea epuizase incercarile si deja ii ceruse Puk-ul.Nestiindul s-a dus la Orange sau la ce retea esti ti-l decodeaza cu 50 de lei (atat i-a luat prietenei mele). Bafta!

| lika5456 a răspuns:

Pleaca la cel mai apropiat oficiu al operatorului tau si ei sigur te vor ajuta. Sau poti incerca la "Reparatii GSM"