| anonim_4396 a întrebat:

Am ultima versiune a aplicatiei Chrome dar nu arata ca cea din poze... e diferita. Imi puteti spune un mod sa o fac sa arate ca cea din poze de pe play store?

Răspuns Câştigător
| Richu2001 a răspuns:

Depinde și de ce telefon/tabletă ai, și de densitatea pixelilor, dar și de mărimea ecranului. Stiu ca numai la tabletele de peste 7 inchi și pe device-urile Nexus apare ca în Playstore.
Înainte foloseam o tabletă Serioux, și nu arată ca în Playstore, dar acum folosesc un Nexus 7 și aratra ca in Google Playstore.
Bănuiesc ca te referi la zona de sus a browser-ului, unde îți apar filele deschise, ca pe PC. Dacă da, înseamnă ca am spus bine. Sper ca te-am ajutat! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Richu2001):

Da așa e! Am un Vodafone Smart 4 mini. Mersi frumos pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| Richu2001 a răspuns:

Depinde și de ce telefon/tabletă ai, și de densitatea pixelilor, dar și de mărimea ecranului. Stiu ca numai la tabletele de peste 7 inchi și pe device-urile Nexus apare ca în Playstore.
Înainte foloseam o tabletă Serioux, și nu arată ca în Playstore, dar acum folosesc un Nexus 7 și aratra ca in