| ImCalledLamă a întrebat:

Am umblat le telefonul lui tata si cand suna pe cineva acel cineva il aude dar el nu aude persoana a incercat cu mai multi plz raspuns urgent! sper ca nu am stricat ceva ca am incurcat-o

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Nu este pe silentios, cine stie ce ai apasat! Iata cum rezolvi suta la suta:Te duci in meniu si trebuie sa gasesti pe la setari revenire la setarile din fabrica! Dai si isi revine sigur!

4 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Cand esti in convorbire cu o persoana, apasa pe butonul de volum+.

| godzila007 a răspuns:

Inchidel si aprinde-l, scoatei bateria fara sa il stangi, sau vezi si tu fa ceva!

| Logout a răspuns:

Incearca sa il readuci la setarile din fabrica.

| Ramon0101 a răspuns:

Probabil l-ai dat pe mod silentios. Setari-setari telefon-setari apeluri-si d e acolo alegi mod general. Incearca.