| Cristianmihai02 a întrebat:

Am un A3 2017 si i-am pierdut incarcatorul original. Mai am doar cablu.Am facut rost de un incarcator de Huawei ( input:100-240 V 50-60 hz. 0.2A)
Output: 5V-1A) e bun? Nu imi afecteaza bateria telefonului cu nimic nu? Daca dau comanda de pe eMAG de un incarcator a3 2017. E original? Telefonul suporta fast charging?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E OK, doar că va dura ceva mai mult încărcarea.

| Cristianmihai02 explică (pentru mihai69):

Am observat. Si nu afecteaza cu nimic? Multi mi au spus ca daca incarca mai greu se strica bateria

| mihai69 a răspuns (pentru Cristianmihai02):

Nici vorbă.

| Eugen15 a răspuns:

Da. Pentru ca este de acelasi telefon si are aceeas volti.