| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Am un abonament la Orange iar luna trecuta am avut cost suplimentar destul de mare. Dar am primit factura si mi-a venit doar cu vreo 20 de lei mai mult. Stiti daca va trebui sa platesc separat de factura?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal intreg costul trebuia sa fie trecut pe facura. Poate ca o parte din costul suplimentar a fost in afara perioadei de facturare, nu intotdeauna aceasta este luna intreaga calendaristica, se poate sa cuprinda si perioade din 2 luni, de ex. 15 aprilie-15 mai, etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Evident că o să plătești separat de factură.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca doresti sa verificam si noi situatia, te rog sa ne spui, printr-un mesaj privat, numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helper