| funkiana a întrebat:

Am un abonament la Vodafone care expira in decembrie si vreau sa imi cumpar un telefon cu abonament si as vrea sa in schimb abonamentul pe care il am cu altul.Intrebatrea este daca pot acum sau trebuie sa astept pana mai sunt 3 luni si espira abonamentul?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Nu sunt sigur daca poti sa iti schimbi abonamentul acum dar iti dau un sfat cand se termina contractul ei sunt disperati sa te,, prinda'' cu altul nou, ei bine atunci iti fac abonamente mult mai bune si mai profitabile pentru tine.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Poti si acum.Dar pana in decembrie vor aprea si altfel de telefoane mai faine ..Deci mai asteapta pana in decembrie sa nu regreti apoi :*.