| Turcu_Madalin_1993 a întrebat:

Am un Alcatel one touch c7 cu geamul spart de vreo 7 luni si de vineri a inceput sa faca niste probleme fara sa ii fac nimic, de odata asa in timp ce navigam se dadea singur inapoi fara sa apas pe nimic.I-am dat restart tot la fel facea
Bun sambata dimineata se incurcase butoanele cand dadeam pe butonul de ecran intra in cel de setari/task iar cel de dat inapoi nu mai mergea.
Si azi si-a revenit dar se da singur inapoi dupa 10 sec de navigare si trebuie sa ii dau lock ca sa isi revina dupa care iar se da inapoi singur de nebun.
Ce poate fi si cat ma costa sa rezolv problema, tin sa mentionez ca nu vreau sa repar si geam etc ci doar problema asta!

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

E din cauza touch-ului, schimbarea lui impreuna cu displayul o sa te coste ceva (peste 200 de ron)

1 răspuns: