| Constantin_Ștefan_1999 a întrebat:

Am un Alcatel one touch pop c9 si dintr-o data mi s-a stins cu toate ca avea baterie si acuma nu mi se mai aprinde. Daca ii pun incarcatorul mi se aprinde beculetlu ca e la incarcat dar tot nu se deschide. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| monster62 a răspuns:

Salut! eu cred ca e ceva la baterie, daca zici ca e la incarcat si tot nu se dechide...

inca o intrebare : inainte, sa ti se inchida, ti se termina repede bateria? ca daca da, stiu ce sa faci, ca si bunica mea a patit la fel cu telefonul ei, si a trebuit sa schimbe bateria.

sper ca ti-e de folos sfatul meu! fundita?happy

| Constantin_Ștefan_1999 explică (pentru monster62):

Nu mi se descarca repede. Dar oricum multumesc de raspuns. dupa cateva ore mi s-a deschis si i-am dat un reset

| juristonero a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un specialist. Poate sa fie bateria dar poate sa fie si o componenta interna care face un miniscurt, asa ca mai bine apelezi la un specialist.