| RadioactiveUranium a întrebat:

Am un Allview a5 si azi i.am dat reset din fabrica si cand doresc sa ma conectez in contul meu gmail pentru backup pur si simplu introduc adresa de mail dau click inainte si stau foarte mult si nu se intampla nimic, l.am repornit, nimic, i.am mai dat un factory reset nimic, ajutati.ma va rog, e urgeeent

Răspuns Câştigător
| Hitano a răspuns:

S-a facut update la terminalele Android, si trebuie sa introduci vechea adresa de gmail dupa ce il restezi, altfel nu il poti utiliza.

| RadioactiveUranium explică (pentru Hitano):

Pai si o introduc dar astept extrem de mult

1 răspuns: