| Eus3b1u995 a întrebat:

Am un Allview P5 Alldro, si mi-a cazut de pe dulap intr-un colt de lemn si mi s-a crapat ecranul, jumatate din el, se aprinde dar nici touch-ul nu merge, inca sunt in garantie, daca il duc mi-l repara gratis? si daca nu ce piese trebuie schimbate si cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Iti anuleaza garantia daca te duci cu el spart pentru ca telefonul a suferit socuri mecanice

| sosostore a răspuns:

Depinde ce s-a stricat la el, in functie de asta vei plati, gratis nu il repara deoarece e vina ta

| CristiCristiano a răspuns:

Pai nu ti-l repara, deoarece tu l-ai spart, ar trebui sa iti iei un display nou