| LARAaungeoudemon a întrebat:

Am un BlackBerry 9300 si am abonament pe el dar platesc mult prea mult.intrebarea mea este daca trec pe cartela unde voi avea mesaje nelimitate minute multe dar si 150 mb trafic adica internet il voi putea folosi? sau internetul pe BlackBerry nu merge numai daca ai abonament? help

2 răspunsuri:
| unsimplumembru a răspuns:

Merge si cu cartela, dar abonamentul trebuie sa-lpui in alt telefon ca ai contract semnat si chiar daca nu ai folosi deloc telefonul tot trebuie sa platesti abonamentul!

| LARAaungeoudemon explică (pentru unsimplumembru):

Abonamentul il pot inchide anul astabig grin de asta vroiam sa stiu daca pot trece pe cartela dar sa pot folosi in continuare mb