| axeman19 a întrebat:

Am un BlackBerry 9320 si mi-am downloadat de pe app world yahoo messenger l-am instalat etc. dar cand intru pe el imi scriu id si parola si imi da ceva eroare scrie: service data unvalaible va rog ziceti-mi cum il rezolv.Multumes.

6 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Ai abonament special pentru internet? la BlackBerry nu iti merge internetul decat la abonament special...cel putin asa stiu eu!

| razvitzi a răspuns:

Ai abonament sau optiune BlackBerry? Daca nu, asta este problema!

| HimoSsa a răspuns:

Incearca o alta versiune!

| CristinaForTPU a răspuns:

Buna!
Ai incercat sa iei alt yahoo messenger?
Poate e din cauza la messenger...
Sau din cauza telefonuluibig grin
Nu stiutongue Sper ca tia f1ost cat de cat raspunsu' meu de folos!

Fundita?puppy dog eyes

| axeman19 explică:

Pai m-am conectat la wifi nu am net de la cartela sau ceva de genu

| axeman19 explică:

Am abonament+optiunea BlackBerry tongue