| gabi3285 a întrebat:

Am un Galaxy Fame si nu stiu cum sa il setez sa imi apara procentul bateriei. Stie cineva,?

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Din setari, intri la Acumulator sau Baterie... im functie de cum il ai trecut si im urmatorul sub meniu va fi printre primele obtiuni.

| gabi3285 explică (pentru T7uk):

Nu e nimic de selectat acolo

| blackwolf906 a răspuns (pentru gabi3285):

Daca nu gasesti nimic in setari instaleaza un locker de pe magazin play. De exemplu Dodol Locker e destul de ok si isi face treaba.

| cristinel375 a răspuns:

Setari>Baterie>Afisare procestaj baterie.

| lauren93 a răspuns:

Cum au spus si ce de mai sus. Unele telefoane nu au setarea respectiva, dar poti lua de pe googleplay o aplicatie care sa faca asta(sunt mai multe).