| BlizzardOnly a întrebat:

Am un Galaxy Note 1 si un Stick Digi. vreau sa conectez telefonul la internet dar cand fac conexiunea la Apn nu se salveaza. eu am la setarile din telefon setat mnc 03.
Culmea este ca daca bag cartela de digi de la stick in telefon, imi apar apn-urile create. dar cand bag cartela de telefon nu imi mai apare nici unul!

1 răspuns:
| david44330 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci rost de un router si o sa fie foarte usor sa navighezi doar ca trebuie sa stai in preajma lui. sper ca te-am ajutat cu cv