| Jimy_Jimmy_1997 a întrebat:

Am un Galaxy S3, daca vreau sa intru pe aplicatia facebook, sau orice alta aplicatie ce necesita conexiune la internet, nu merge decat cu wi-fi, cu date mobile nu merge. Dati-mi va rog un sfat sau ceva ce as putea face sa mearga. Fara raspunsuri ge: nu ai MB sau nu e original telefonul.

1 răspuns:
| IcedCubez a răspuns:

Ti-ai configurat datele mobile, adica cand iti bagi cartela intr-un alt telefon primesti 2-3 mesaje de genul setarile dde la date mobile Orange/Vodafone/etc si setarile mms la fel si au scris cu albastru si daca dai pe el te duce la setari si pe undeva pe acolo trebuie sa cauti si sa pui Orange/Vodafone sau ce retea esti tu.