| stefanflorin92 a întrebat:

Am un HTC HD2 cu android 2.3.7, si vreau sa ii instalez o versiune mai avansata sau windows phone. Cine se pricepe si ma poate ajuta ii multumesc. Il pot lasa sa intre la mine in pc cu Team Wiever si il poate instala el daca are placerea. Stima!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

HTC HD2, nu are Android ci Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional.
- asta e telefonul tau:
http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php
Asa ca ce vrei sa instalezi?

| Niiiicu a răspuns:

Salut,nu recomand sa pui ultimul tiop de android pentru ca va sacada, insa poti incerca cu ceva mai sus dar nu foarte mult. windows nu poti pune deoarece nu poti schimba tipul de sistem de operare pe care il ai.stima