| Xd_CaTa_2000 a întrebat:

Am un HTC m7 si nu se mai aprinde nu mai schiteaza nimic cand apas butonul de power. nici combinati power +down, up = Intr-o zi l-am bagat la incarcat pur si simplu si s-a aprins si am apasat butonul de power sa se inchida si s-a inchis si am crezut ca a fost de la baterie si dupa nu s-a mai aprins

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si in ultima vreme si al meu merge vizibil tot mai prost, chiar ma astept ca intr-o zis sa se inchida si sa nu se mai deschida deloc. Al meu se inchide acum cand ajunge la 5% baterie si nu se mai deschide decat daca il pun la incarcat.
Cand am avut probleme cu el si am mai avut garantie l-am trimis la service Regenersis din Bucuresti, care l-au trimis mai departe in Polonia (pentru ca doar acolo se reparau telefoane M7. Baietii au facut treaba excelenta. Poti sa-l trimiti la ei daca vrei sa ti-l repari, dar eu nu as face asta... I-a cam trecut vremea la saracul. R.I.P.
Incearca sa il lasi la incarcat mai mult si sa incerci dupa sa il pornesti. Se aprinde cand se incarca? Adica apare bateria aia pe ecran?