| marett16 a întrebat:

Am un HTC One S blocat in reteaua Vodafone.Cum pot sa fac sa mearga si cu cartela de Orange?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bănuiesc că l-ai luat la abonament...

Trebuie să-l duci la decodat : la ei dacă este activ abonamentul ( plăteşti ceva taxă în plus, pe lângă taxa de decodare ), sau la un Service care face decodări.

Sau poţi încerca o decodare ONLINE, cu cod de decodare după IMEI.

| Alex2312 a răspuns:

Intra pe :"peteava" si scrie acolo "Cum sa decodezi un telefon gratis" acolo o sa gasesti