| Mihnea92 a întrebat:

Am un HTC One X,si atunci cand fac poza blitul nu se aprinde bine, iar poza se vede neclar....ma puteti ajuta?happy

3 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Verifica setarile camerei sau du-te cu telefonul tau la magazinele Vodafone/Orange/Cosmote sa te ajuta in legatura cu camera! Doar ei te pot ajuta, poate ai umblat tu sau delefonul este defect sau setat pe ceva.

| doctorwho a răspuns:

Reset/hard reset, daca nu ai garantie poti reinstala os-ul, sau instalez o versiune de android mai noua decit cea de la momentul actual

| Mihnea92 explică (pentru doctorwho):

Multumesc frumos happy...o sa incerc astahappy