| anonim_4396 a întrebat:

Am un HTC wildfire s A510e,stare foarte buna, android 2.3.5,wi-fi,bluetooth,procesor 600mhz, display 3inch, camera 5 megapixeli.Ce telefon imi puteti da la schimb?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Il poti da la schimb cu un LG Optimus L3 sau un Galaxy Pocket...

| LunguStefan a răspuns (pentru MaxKiller911):

Si cu cat l-as putea vinde?

| LunguStefan a răspuns (pentru MaxKiller911):

Si inca ceva nu imi merg mega la telefon, imi merge numai prin wlan

| MaxKiller911 a răspuns (pentru LunguStefan):

Pai...Poate cu vreo 250 lei 300 maxim.

| LunguStefan a răspuns (pentru MaxKiller911):

As vrea sal dau la amanet, ce zici?

| LunguStefan a răspuns (pentru MaxKiller911):

Dar daca las da la amanat, cat as putea scoate pe el?

| MaxKiller911 a răspuns (pentru LunguStefan):

Pai nu-l da la amanet pentru ca primesti putin pe el, vinde-l pe okazii sau mercador, dar daca tii sa-l dai la amanet... vreo 230 lei.

| LunguStefan a răspuns (pentru MaxKiller911):

Mersi mult