| terry123 a întrebat:

Am un Huawei nova 5T merita sa fac upgrade la un iPhone se 2020? De menționat ca pana acum am folosit doar device cu Android

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Treci de la 128 G/6G la 64G/3G (adică la jumătate!) și-i spui upgrade?

oho, merită in draci

| gelu1970 a răspuns:

Eu cred că nu merită.
Dar dacă te excită un iphone...schimbă.

Răspuns utilizator avertizat
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Acel Huawei este posibil să fie mai bun din mai multe puncte de vedere față de iPhone SE 2020, cel puțin la camere.
Dacă nu vrei un telefon mai mic, nu este un upgrade, ar fi mai mult un downgrade.

| alexalx1234 a răspuns:

Bateria la iPhone SE 2020 e mult mai slaba ca cea a acelui Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, iphone se e un fel de iphone 8 dar cu un giga ram mai mult, Huawei e mai bun, mai ales ca are bateria mai mare

| Pasiunepentrumasini a răspuns:

Nu