| George0 a întrebat:

Am un huawey P9 lite 2017, pentru cei care întâlnesc problema asta pe acest telefon și nu numai.
Eu locuiesc în orașul Bacău, stau la apartament fac 1 ora pe jos pana în centru unde zic eu ca ar trebui sa fie semnal mai bun, aici doar bat un apropo.
Eu când am H+ la datele mobile nu-mi mai funcționează UNEORI netul, dar deloc. Am dat repornire la telefon, resetari la datele din fabricație, am oprit și pornit datele și tot degeaba. Nu știu ce are, aveți idee?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

In ce retea esti?
Digi sta cam prost la acoperire nationala cu 4G-ul...

| cfrtobias a răspuns:

Nu este semnal acolo prea asta e!

| George0 explică (pentru cfrtobias):

Nu știu ce sa zic. Acu un an nu aveam problema asta.
Dar parca sa prostit netul asta.