| FreeZer69 a întrebat:

Am un Iphone 2 si am o problema. L-am luat la mana a doua si am vrut sa-l formatez(sa-i sterg contactele pozele si aplicatiile propietarului anterior). I-am dat formatare. S-a stins si a aparut stema Apple si o bara sub care s-a incarcat. Dupa ce s-a incarcat bara respectiva, a disparut ramand doar stema. L-am lasa o noapte intreaga. A ramas la fel, doar cu stema. Problema este ca nu-mi merge butonu` de sus(Power). Nu stiu ce cum sa-l aprind...

3 răspunsuri:
| NiTRouS99 a răspuns:

Pai trebuie sa-l duci sa-ti repare butonul de Power si dupa bagi o cartela in el, il activezi tu sau le ceri celor de la service daca nu sti si gatawinking

| FreeZer69 explică (pentru NiTRouS99):

Pai da nu cred ca mai repara Iphone 2.

| NiTRouS99 a răspuns (pentru FreeZer69):

Repara si Nokia 3310 daca te duci la service si ii zici ce arewinking