| Andrada112 a întrebat:

Am un iphone 3g i-am dat resetare si in timp ce era in curs resetare i-am dat anulare iar acum cand il aprind imi apare sigla de la Apple si dupa un cablu care are o sageata indreptata spre sigla de la itunes ce sa fac? Help! Urgent!

Răspuns Câştigător
| ronantunderbalde a răspuns:

Pai...cam asa e si cu androidu apare semnul de la android cu un semn de avertizare....ai rabdare, dupa isi da iar un restart iar apoi se incarca putin greut, ecranul apare alb si dupa Gata! ai telefonul ca si nou(resetat din fabrica) Funda?

| Andrada112 explică (pentru ronantunderbalde):

Nu imi apare sigla de la Apple si dupa un cablu care apare o sageat indicata spre sigla itunes si dupa se stinge

1 răspuns: