| Poenaru_George_1991 a întrebat:

Am un iphone 3g si am o problema cu el. am intrat in setari si am dat revenire la setarile de fabrica si dupa am avut un mesaj ca va dura cam o ora si se va sterge tot continutul telefonului. s-a restartat si a ramas su sigla cu maru muscat si de acolo nu mai face nimic. cum pot recupera sa functioneze din nou la parametri normali?

Răspuns Câştigător
| danyel34 a răspuns:

Du-te cu el la un service autorizat sau cel putin daca este in garantie sper ca atunci cind ai decis sa iti cumperi un iphone te ai interesat din punct de vedere softwer ca majoritatea au probleme incepind de la softwer pina la componente inclusiv carcasa, plus de asta pretul intretinereii este piperat