| virci90 a întrebat:

Am un iphone 3g si e blocat pe orange...cum fac sa il decodez? cat mai simplu va rooooog, plssssbig grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la Orange, platesti taxa si gata

| darrio2007 a răspuns:

La un service specializat.Nu incerca acasa.Sau cu sfaturi de pe site.Nu toate sunt bune.

| horia2012 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci intr-un service sau la cineva specializat. Depinde ce varianta de soft are. Depinde cum vrei sau prin ce metoda sa-ti faca decodarea (il folosesti pe cartela sau abonament), iti ofera garantie. Daca il faci acasa si nu-ti reuseste ai toate sansele sa-l strici definitiv.

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Du-te la Orange si ti-l fac aia

| KulcsarT a răspuns:

Du-te la Orange si acolo o sa faca.