| onlyketoops a întrebat:

Am un iphone 3g si nu stiu ce sa fac cu meniul.Adica vreau sa apara normal (eu tocmai l-am cumparat si este folosit).Imi apare poza la mijloc si pozele camera etc sus ca o bara.Cum fac sa apara normal?

3 răspunsuri:
| Marius299 a răspuns:

laughing Bara aia iti arata aplicatiile active in momentul ala. Apasa pe buton (ca e doar 1) si se rezolvawinking

| onlyketoops explică (pentru Marius299):

Pai cum fac sa-mi apara meniul normal, adica asa (cum e in poza asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Marius299 a răspuns:

Pai ia da-mi tu o poza cu meniul tau actual ca sa vad care-i problema